fbpx
Bir Hafta Önce Rezervasyon Oluşturan Herkese 150₺ İndirim Sağlanacaktır.

Ofis Temizliği

FastCoon Ofis Temizliği Hizmeti

 

Temizlik hizmetlerimizde önemli yer tutmaktadır. Bütün işletmeler sabah işbaşı yaptığında çalıştığı ortamda görsel güzelliklerinin yanı sıra temiz ve hijyenik olmasını arzular. Bunun da bize göre en önemli nedeni, evimizden çok iş yerlerimizde vakit geçirmektir. Ofis temizliği rutin yapılan ofislerde temiz ve hijyenik bir ortam olacağından ofis çalışanlarını motivasyonu artırmaktadır.

Ofis Temizliğini tecrübeli personel dahilinde, gerek ofis düzeninizi gerekse çalışma ve iş akışına engel olmadan, sağlıklı ve doğru kimyasal ve malzemelerimiz ile doğru bir temizlik hizmeti sunuyoruz. Ayrıca o işyeri ile ilgili bilgi, belge, kaynak gibi 3. kişilerin duymaması ya da bilmemesi gereken bilgileri gizlilik prensibine uymak prensiplerimiz arasındadır.

Hizmet
Temizlik Hizmetleri
Kategori
Ofis Temizliği
Fiyat Aralığı
100 ₺ - 500 ₺
Hızlı Hizmet
FastCoon’da hizmet süresi ve profesyonellik çok önemlidir. İhtiyacınız olan hizmete çok hızlı ulaşırsınız.
Sabit Fiyat
FastCoon’da size sunulan hizmetlerin fiyatları rezervasyon sırasında eksik veya hatalı bildirimler bulunması dışında fiyatlarımız sabittir.
Kaliteli Hizmet
FastCoon’dan almış olduğunuz tüm hizmetler FastCoon gözetiminde olmaktadır.

#FastCoon

Ofis Temizliği Hizmetini Nasıl Alabilirim?

Ofis temizliği hizmetlerinizde FastCoon’u tercih ederek zaman ve paranızdan tasarruf ederken kaliteli hizmet alırsınız. Tek yapmanız gereken web sitemiz www.fastcoon.com ‘u ziyaret etmek ya da mobil uygulamalarımızı indirmek.

Ofis Temizliği Nasıl Yapılır ?

Ofis temizliği hizmetimizi size göre şekillendiriyoruz. İhtiyaçlarınıza uygun çözümler sunmaya odaklanıyoruz. Bu kapsamda sizlere günlük olarak personel yollayabileceğimiz gibi belli günlerde de personel yollayabiliyoruz.
Ofisinizi temizleme konusunda vaktiniz yoksa ancak hijyenden ödün vermek istemiyorsanız profesyonel ekibimizden destek alabilirsiniz. Ofis temizliği hizmetimizde yerleri, masaları, lavaboları, ortak alanları, araç gereçleri temizliyoruz. Ayrıca dezenfekte işlemlerini de düzenli olarak yapıyoruz. Günlük rutin düzenli temizlik hizmetimizle ofisiniz her zaman temiz kalsın. Detaylı bilgi almak için hemen bizi arayabilir ve FastCoon ekip arkadaşlarımızla görüşebilirsiniz.

Ofis Temizliği Fiyatları

Müşterilerimizden 5 üzerinden 4.9 oy aldık

Müşterilerimiz En Büyük Referansımız!

Sık Sorulan Sorular

Sizin için FastCoon hakkında merak edebileceğiniz bir soru cevap listesi hazırladık, aradığınız sorunun cevabını bulamazsanız destek vermek için her zaman hazırız.

FastCoon Lojistik, Temizlik, Ev – Ofis Tadilat veya Boya işleriniz için size Web, App Store ve Google Play Store’da hizmet veren bir hizmet platformudur.

İster mobil uygulamalarımızdan (google play store veya apple store), isterseniz www.fastcoon.com sitemizden dilediğiniz hizmeti seçerek rezervasyon adımlarını takip ederek rezervasyon oluşturabilirsiniz. Rezervasyonunuzun ardından FastCoon ekibi sizinle hızlıca iletişime geçerek rezervasyonunuzu tamamlayacaktır.

FastCoon’da rezervasyon oluştururken sadece ödeme yönteminizi belirlemeniz yeterli ister hizmet tamamlandıktan sonra kredi kartınız ile isterseniz hizmetiniz tamamlandığında nakit olarak ödeme yapabilirsiniz.

Evet, FastCoon üzerinden hizmet talep edebilmeniz için sadece telefon ve mail adresiniz ile FastCoon’a hızlıca üye olarak hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

FastCoon hem bireysel kullanıcılara hem kurumsal kullanıcılara çözüm üretmektedir. Amacımız ihtiyacınız olan hizmeti en iyi şekilde karşılamak ve profesyonel çözümler üretmektir. Birbirinden farklı indirim ve kampanyalarımız ile FastCoon’da her zaman ayrıcalıklısınız.

FastCoon’da rezervasyon sırasında kredi kartını ile ödeme seçmeniz durumunda ekip arkadaşlarımız yanınıza geldiğinde ‘Öde Al’ platformu aracılığıyla cep telefonunuza bir ödeme SMS’i iletilir, SMS’teki linke tıklayarak 12 aya varan taksit seçenekleriyle ödeme yapabilirsiniz.

Yakında Tüm Türkiye'de Hizmetinizdeyiz.

Güncel Olarak İstanbul'da Ankara'da İzmir'de Antalya'da Bursa'da Kocaeli'de
Hizmet Vermekteyiz

tr_TR